Montaż klimatyzacji

Prawidłowy montaż klimatyzacji przeprowadzony przez fachowców z przystosowanymi narzędziami gwarantuje odpowiednie funkcjonowanie danego urządzenia. Złota Klimatyzacja Kraków wychodzi z założenia, że najważniejsze jest zadowolenia klienta. Z tego powodu współpracę zaczynamy już od samego początku. Zapewniamy stały serwis urządzenia oraz kontakt tak, by byli Państwo usatysfakcjonowani z naszej oferty oraz prawidłowego funkcjonowania klimatyzacji.

Najczęściej zadawane pytania

 1. Ile zajmuje standardowy montaż klimatyzacji?

  Montaż klimatyzacji w podstawowej formieoferowany przez naszą firmę nie zajmuje więcej niż jeden dzień.

 2. Jaki jest koszt podczas montowania klimatyzacji?

  Koszt montażu klimatyzacji zależny jest od jednostki wybranej przez klienta oraz dodatkowych czynników takich jak lokalizacja, w której urządzenie ma zostać zainstalowane. Standardowy przedział cenowy przy zwykłych jednostkach typu split to koszt około 3500zł.

 3. Czy montaż klimatyzacji wymaga remontu na dużą skalę?

  Montaż klimatyzacji nie wymaga dużego remontu. Nasza firma zajmuje się powieszeniem urządzenia wewnętrznego i zewnętrznego jak i przeprowadzeniem przewodów przez ścianę. Zawsze po sobie sprzątamy, dlatego nie muszą się Pańśtwo przejmować bałaganem.

 4. Na co należy zwrócić uwagę przed montażem klimatyzacji?

  Najistotniejszą kwestią jest nie podejmowanie pochopnych decyzji podczas wyboru urządzenia. Zachęcamy do konsultacji telefonicznej z naszą firmą. Przy jej pomocy wyjaśnimy elementy, na które warto zwrócić uwagę w przypadku instalacji klimatyzacji w Państwa domu.

 5. Jak wybrać odpowiedni klimatyzator, czy firma Złota Klimatyzacja pomaga przy tego typu wyborach?

  Złota Klimatyzacja przygotuje dla Państwa odpowiednią ofertę klimatyzacji. Jesteśmy firmą z tradycjami, która zajmuje się zarówno urządzeniami jak ich transportem. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.