Montaż klimatyzacji

Prawidłowy montaż klimatyzacji przeprowadzony przez fachowców z przystosowanymi narzędziami gwarantuje odpowiednie funkcjonowanie danego urządzenia. Złota Klimatyzacja Kraków wychodzi z założenia, że najważniejsze jest zadowolenia klienta. Z tego powodu współpracę zaczynamy już od samego początku. Zapewniamy stały serwis urządzenia oraz kontakt tak, by byli Państwo usatysfakcjonowani z naszej oferty oraz prawidłowego funkcjonowania klimatyzacji.

Montaż klimatyzacji sprawdzonych producentów

Nasza firma charakteryzuje się tym, że korzystamy z nowoczesnych i profesjonalnych rozwiązań od zaufanych oraz sprawdzonych producentów. Montujemy wiele różnych modeli instalacji klimatyzacyjnych, które pozyskujemy od marek od lat obecnych w branży. Dzięki temu klienci mogą mieć pewność, że realizowana przez nas obsługa obejmuje produkty wysokiej jakości z gwarancją prawidłowego działania przez długi okres czasu.

Jakie modele klimatyzacji oferujemy?

 • Produkty Samsung Windfree oraz wersje ścienne
 • LG Duawcool, Artcool, Deluxe
 • Panasonic fz standard inverter, heatcharge, tz, etherea
 • Bosch climate 3000i, climate 5000i, climate 6000i
 • Kaisai fly, one, pro+
 • Gree soyal, g-tech, u-crown, amber prestige

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

 • Doświadczony zespół

  Nasi fachowcy mają za sobą wiele pomyślnie zrealizowanych zleceń i lata praktyki, dlatego montujemy klimatyzacje starannie, a jednocześnie sprawnie. Dbamy zarówno o solidne wykonanie, jak i estetykę, która prezentowana jest we wnętrzu. Dzięki temu instalacje służą latami, a ponadto wyglądają dobrze.

 • Stały kontakt z klientem

  Chcemy, by nasz montaż klimatyzacji w Krakowie nie obejmował jedynie jednorazowej usługi. Staramy się, by klienci mogli kontaktować się z naszymi specjalistami w momencie, gdy mają jakąś wątpliwość lub problem i potrzebują specjalistycznego doradztwa. Dodatkowo, realizujemy serwis zakładanych przez nas instalacji, gwarantując kompleksowość naszej obsługi.

 • Gwarancja wysokiej jakości

  Dzięki korzystaniu z nowoczesnych narzędzi oraz sprzętów sprawdzonych producentów nasza klimatyzacja z montażem działa długoterminowo. Ponadto, wpływa na to również profesjonalny montaż, który realizują nasi fachowcy. Dbają o to, by wszystkie instalacje zakładane przez nich w Krakowie i innych miastach, były solidnie zamontowane.

Najczęściej zadawane pytania

 1. Ile zajmuje standardowy montaż klimatyzacji?

  Montaż klimatyzacji w podstawowej formieoferowany przez naszą firmę nie zajmuje więcej niż jeden dzień.

 2. Jaki jest koszt podczas montowania klimatyzacji?

  Koszt montażu klimatyzacji zależny jest od jednostki wybranej przez klienta oraz dodatkowych czynników takich jak lokalizacja, w której urządzenie ma zostać zainstalowane. Standardowy przedział cenowy przy zwykłych jednostkach typu split to koszt około 3500zł.

 3. Czy montaż klimatyzacji wymaga remontu na dużą skalę?

  Montaż klimatyzacji nie wymaga dużego remontu. Nasza firma zajmuje się powieszeniem urządzenia wewnętrznego i zewnętrznego jak i przeprowadzeniem przewodów przez ścianę. Zawsze po sobie sprzątamy, dlatego nie muszą się Pańśtwo przejmować bałaganem.

 4. Na co należy zwrócić uwagę przed montażem klimatyzacji?

  Najistotniejszą kwestią jest nie podejmowanie pochopnych decyzji podczas wyboru urządzenia. Zachęcamy do konsultacji telefonicznej z naszą firmą. Przy jej pomocy wyjaśnimy elementy, na które warto zwrócić uwagę w przypadku instalacji klimatyzacji w Państwa domu.

 5. Jak wybrać odpowiedni klimatyzator, czy firma Złota Klimatyzacja pomaga przy tego typu wyborach?

  Złota Klimatyzacja przygotuje dla Państwa odpowiednią ofertę klimatyzacji. Jesteśmy firmą z tradycjami, która zajmuje się zarówno urządzeniami jak ich transportem. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.