Naprawa podzespołów

Naprawa klimatyzatorów to jedna ze specjalności firmy Złota Klimatyzacja. Dzięki rozległej wiedzy oraz doświadczeniu zdobytemu podczas poprzednich zleceń, nasz specjalistyczny zespół potrafi sprawnie i trafnie diagnozować źródło nieprawidłowego funkcjonowania sprzętu. Zajmujemy się naprawą uszkodzonych podzespołów, co pozwala uniknąć konieczności wymiany całej instalacji. Umożliwia to minimalizację kosztów związanych z próbami prawidłowego przywrócenia działania instalacji chłodzącej. Nasza obsługa obejmuje głównie Kraków, ale również inne miasta dlatego zachęcamy do kontaktu!

Najczęściej zadawane pytania

 1. Ile czasu może zająć standardowa naprawa klimatyzatora?

  Naprawa klimatyzatorów oferowana przez naszą firmę obejmuje czynności zalecane producenta danego modelu produktu. Jedną z tego typu zadań jest wymiana podezspołów, które uległy uszkodzeniu.

 2. Od czego zależny jest koszt naprawy?

  Koszt naprawy klimatyzatora zależny jest od cen części zamiennych oferowanych przez producenta oraz modelu i marki urządzenia, przy którym pracować będzie nasza firma.

 3. Co w sytuacji, gdy klimatyzatora nie da się naprawić?

  Jeżeli klimatyzator jest na gwarancji konieczny jest kontakt z producentem w celu wymiany urządzenia. W sytuacji, gdy gwarancja uległa przedawnieniu oferujemy usługę naprawy klimatyzatorów. Wyjątkiem są urządzenia, do których nie można znaleźć na rynku części zamiennych w sytuacji, gdy klimatyzacja ma więcej niż 10 lat.

 4. Kiedy warto skontaktować się w sprawie naprawy klimatyzacji?

  Jeżli podejrzewają Państwo, że urządzenie nie funkcjonuje prawidłowo warto skontaktować się z nami w celu weryfikacji usterki i jej naprawy. Nasi specjaliści chętnie Państwu doradzą i zaoferują odpowiednią pomoc.