O nas

Firma Złota Klimatyzacja powstała jako konsekwencja rozwoju firmy Mariusz Garlej HYDRA. Zaczynaliśmy od drobnych usług hydraulicznych w Krakowie, po kilku latach rozwinęliśmy działalność hydrauliczną na kilka wojewódzkich miast w Polsce. Do hydraulików dołączyli później elektrycy, oraz montaż klimatyzacji. Cała reszta działa już niezależnie, więc teraz poświęcamy 100% uwagi na działalność usług klimatyzacyjnych w Krakowie. Dysponujemy sztabem fachowców w tej dziedzinie, pracownicy jak i właściciel mają pełne szkolenia wykonawcze, dozorowe, jak i serwisowe, aby wykonywać powierzone zlecenia jak najlepiej.

Naszym celem jest doskonalenie się każdego dnia, każda na pozór taka sama usługa, to utrwalenie naszego doświadczenia, co pozwala nam wykonywać prace szybciej, sprawniej i w najwyższej jakości. Współpracujemy również z firmami, poza montażami „małymi” w mieszkaniach bądź domach, zajmujemy się również montażami dużych instalacji na halach produkcyjnych, sklepach czy niejednokrotnie większych obiektach użyteczności państwowej lub galeriach handlowych.

Zapraszamy do współpracy.
Właściciel Mariusz Garlej

Wasze pytania

 1. Dlaczego mam wybrać akurat Waszą firmę?

  Nasza firma ponad zyskiem kładzie nacisk na to by być liderem jakości, oraz zadowolenia swoich klientów. Wierzymy że starannością i ciągłym doskonaleniem swych umiejętności oraz zdobywaniem wiedzy na regularnych szkoleniach, pozyskamy kolejnych zadowolonych klientów. Wiele młodych firm ma problem jak przebiś się przez wielkie korporacje, lub wielkie firmy, i często wpadają pod skrzydła tychże, przyjmując zlecenia, które są dla klienta droższe, bo muszą się podzielić z firmą która im je podzleciła. My mamy inną drogę. Wymagającą więcej czasu, ale dającą dużo większą satysfakcję. Firma posiada oczywiście ubezpieczenie OC, oraz wszelkie możliwe uprawnienia niezbędne do montażu i obsługi urządzeń.

 2. Jakie macie doświadczenie, i czy macie autoryzacje producentów?

  Mamy ponad 10letnie doświadczenie w szeroko rozumianem branży HVAC, oraz mamy autoryzacje wiodących firm produkujących urządzenia. Dzieki temu po montażu, sami wiemy kiedy zbliża się serwis Twojego urządzenia, i mamy mozliwość przeprowadzenia go. Nie ma u nas sytuacji że montujemy i zapominamy o kliencie. Jesteś pod naszą opieką do końca.

 3. Czy można gdzieś obejrzeć Wasze prace?

  Tak, oczywiście, na życzenie przesyłamy zdjęcia naszych realizacji. Niektórzy nasi klienci, z własnej inicjatywy, zgodzili się aby przekazać ich numery telefonów, aby zamienić parę słów, lub umówić się żeby zobaczyć nasze prace.

 4. Jakie macie terminy, i czy ceny są konkurencyjne?

  Terminy zależą od obłożenia, w sezonie letnim terminy są troszkę dłuższe, w sezonie zimowym krótsze. Wynika to z tego że mamy sporo zleceń, ponieważ traktujemy swoją pracę na poważnie. Ceny mamy umiarkowane, co wynika z dużej konkurencji na rynku. Każdy walczy o klienta, niektórzy ceną, niektórzy jakością. Wybór należy zawsze do Ciebie.