Odgrzybianie urządzeń

Montaż klimatyzacji i naprawa klimatyzatorów to tylko część naszych usług. Poza nimi zajmujemy się również odgrzybianiem urządzeń. Po pewnym czasie w instalacji klimatyzacyjnejmoże pojawić się pleśń i grzyby. Powodują one nieprzyjemny zapach oraz utrudniają prawidłowe działanie urządzenia. Z tego powodu, warto skorzystać z pomocy naszych specjalistów z Krakowa, którzy zapewniają staranną pracę oraz jej szybki efekt. Po takim zabiegu klienci mogą cieszyć się ponownie czystym oraz świeżym powietrzem w swoim pomieszczeniu.

Najczęściej zadawane pytania

  1. Jak rozpoznać czy klimatyzacja wymaga odgrzybiania?

    Problemy związane z grzybem można rozpoznać głównie poprzez charakterystyczny zapach wydobywający się z urządzenia. Pojawienie się grzyba może negatywnie wpływać na nasze zdrowie dlatego zalecamy w takiej sytuacji pilny kontakt ze specjalistami, którzy zajmą się wyczyszczeniem klimatyzatora.

  2. Jak często klimatyzatory powinny być odgrzybiane?

    Stan klimatyzacji powinien być weryfikowany raz na kilka miesięcy zarówno pod kątem grzybów jak i uszkodzeń części by uniknąc problemów związanych z funkcjonowaniem urządzenia.

  3. Ile czasu zajmuje odgrzybianie?

    Czas naszej pracy zależny jest od modelu urządzenia oraz jego aktualnego stanu co może przełożyć się na czas pracy przy nim. Średni czas odgrzybiania wynosi między 1-3 godzinami.