Nasze usługi

Montaż urządzeń

Montujemy urządzenia renomowanych marek, gdyż tylko wtedy mamy pewność że części zamienne będą dostępne. Montujemy systemy split, VRV, oraz przemysłowe.

Naprawa podzespołów

Jeżeli coś się zepsuje w Twoim klimatyzatorze, śmiało możesz do nas dzwonić. Zajmujemy się nie tylko montażem, ale i serwisem oraz naprawą! Zadzwoń, zobaczymy co da się zrobić!

Naprawa i serwis urządzeń

Producenci nakazują regularny serwis urządzeń. My jako firma, autoryzowana trzymamy się tych terminów. Po wykonaniu u Ciebie instalacji, zapisujemy w kalendarzu datę, i przypomnimy się odpowiednio wcześniej, aby umówić się na planowany przegląd.

Montaż systemu chłodzącego

Poza samymi urządzeniami, zajmujemy się też współpracą biznesową, tj. montażem całych instalacji szerokopojętego HVAC, na halach, galeriach handlowych czy budynkach użyteczności publicznej.

Odgrzybianie urządzeń

Co jakiś czas, w wyniku pracy klimatyzatora, trzeba wykonać usługę oczyszczania go z zarodników grzyba. Tak samo jak w samochodzie. Mamy narzędzia oraz wiedzę jak to zrobić.

Przedłużanie instalacji freonowej

Jakaś przeróbka istniejącej instalacji? A może trzeba dołożyć jedną jednostkę więcej? Wszystkim się zajmiemy, zadzwoń do nas!