Współpraca

Złota Klimatyzacja oferuje swoim klientom szeroki zakres współpracy. Cały proces przebiega w pełni kompleksowo – klient może liczyć na szybki kontakt, profesjonalne doradztwo, transport urządzenia w docelowe miejsce oraz montaż. Przygotowaliśmy dla Państwa zbiór informacji na temat tego, jak może wyglądać przykładowa współpraca z naszą firmą oraz jak przebiegają poszczególne etapy. W razie wątpliwości chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania.

1) Kontakt z firmą Złota Klimatyzacja Kraków

Pierwszy kontakt z naszą firmą może być kontaktem telefonicznym, mailowym lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowej. Mogą Państwo liczyć na szybką pomoc naszej obsługi klienta, która doradzi Państwu w zakresie wyboru odpowiedniego urządzenia, jak i oferowanych usług.

2) Ustalenie zakresu usługi

Nasza oferta to przede wszystkim montaż klimatyzacji w mieście Kraków i okolicy. Najczęściej klienci decydują się na montaż urządzeń wybranych spośród firm z którymi współpracujemy, ale istnieje również możliwość instalacji klimatyzatora należącego do klienta. Wśród naszych usług znajduje się również serwis oraz naprawa klimatyzatorów.

3) Przyjazd na miejsce pracy

Złota Klimatyzacja oferuje montaż klimatyzacji oraz naprawę klimatyzatorów w Krakowie i okolicy. W ramach montażu gwarantujemy również transport odpowiedniego urządzenia. Przed rozpoczęciem pracy nasi monterzy zabezpieczają pomieszczenie przed ewentualnymi zabrudzeniami oraz przygotowują niezbędne przewody.

4) Montaż klimatyzacji / Naprawa klimatyzatorów

Montaż klimatyzacji zajmuje niecały dzień, często jest to kwestia kilku godzin. Proces ten nie wymaga generalnego remontu, wystarczy umieszczenie dwóch urządzeń wewnątrz oraz na zewnątrz pomieszczenia i przeprowadzenie przewodów. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie oraz niezbędne kwalifikacje, dzięki którym usługa przebiega bezproblemowo i sprawnie. Odpowiedni montaż klimatyzacji to gwarancja wielu lat użytkowania klimatyzatora, dlatego warto zaufać sprawdzonej firmie, jaką jest Złota Klimatyzacja Kraków.